O mașină a luat foc în curtea unei case din județul Satu Mare. Astăzi, 24 iunie 2026, în jurul orei 18:30, pompierii militari din cadrul Secției de Pompieri Negrești-Oaș au fost solicitați să intervină pentru stingerea unui incendiu izbucnit la un autoturism în localitatea Orașu Nou. La locul evenimentului s-au deplasat două autospeciale de stingere cu […]

Citește articolul complet pe Portal SM →