Azi a avut loc obișnuita reunire lunară a Comitetului Executiv FRF, care a dezbătut o largă paletă de probleme ale fotbalului românesc, de la echipele naționale U21 și de seniori, până la liga a 3-a.
Una dintre temele cele mai interesante de pe ordinea de zi, care a fost abordată inițial încă din ședinta din aprilie, la propunerea președintelui Răzvan Burleanu, a fost cea referitoare la Liga a 2-a. …

Citește articolul complet pe Gazeta Sporturilor →