FCSB s-a despărțit miercuri de patru jucători dintr-un foc. Baba Alhassan, David Kiki, Mamadou Thiam și Daniel Graovac au părăsit fosta campioană, iar cel puțin unul dintre ei ar putea rămâne în Superliga.
Este vorba despre Mamadou Thiam. Atacantul senegalez, transferat de la U Cluj în urmă cu aproximativ un an în schimbul sumei de 50.000 de euro și al cedării definitive a lui Andrei Gheorghiță, a devenit liber de contract după expirarea înțelegerii cu FCSB. …

Citește articolul complet pe Gazeta Sporturilor →