Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Alba24 →Dragomir Vlonga va deveni cetățean de onoare al Municipiului Alba Iulia. La 73 de ani a mers pe bicicletă până la București
Notele editorului
Dragomir Vlonga va fi propus pentru acordarea titlului de Cetățean de Onoare al Municipiului Alba Iulia. Propunerea va intra la vot în viitoarea ședință de Consili
Citește și aceste articole
Ziarulunirea
Deputatul Mihai Fifor: România iese din Bolojan retrograd. „Paradită” rău. Bulversată. Umilită
5 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.


