Autoritățile din Argeș invită cetățenii să participe vineri, 26 iunie, la manifestările dedicate Zilei Drapelului Național al României. Evenimentele vor include o slujbă de sfințire a tricolorului și o ceremonie militară de înălțare a Drapelului Național în centrul municipiului Pitești. CITEȘTE ȘI: ALERTĂ în Argeș! Mii de oameni rămân în BEZNĂ! Vezi LISTA completă a zonelor […]

Citește articolul complet pe Obiectiv Argesean →