Spitalul Clinic Județean de Urgență „Pius Brînzeu” Timișoara anunță finalizarea unui proiect strategic menit să crească radical siguranța pacienților. Cu ajutorul fondurilor europene, unitatea medicală a fost dotată cu tehnologii de ultimă generație, de la roboți de igienizare și computere tomografe mobile, până la linii de microbiologie complet automatizate. Modernizare de la ATI până la […]
Articolul Investiție de 35 de milioane de lei, finalizată la Spitalul Județean din Timișoara a aparut prima oara pe PRESSALERT.ro.

