Primăria Capitalei informează că Park&Ride Pantelimon şi parcarea „Lia Manoliu” urmează să fie date în folosinţă de la 1 iulie, transmite Agerpres. Cele două parcări cu plată totalizează 1.746 de locuri. „Ambele au zăcut nefolosite de 4, respectiv de 15 ani, de când au fost construite. Cea de la Pantelimon se transformase într-un depozit auto, […]
© G4Media.ro.

