Alba Iulia Info
Primăria Alba Iulia, după ce a ridicat automatele de bilete din stațiile de autobuz: „Un pas necesar pentru ca cetățenii să poată beneficia de un sistem modern de transport public”

Așa cum am mai relatat, operațiunea de ridicare a automatelor de bilete amplasate în stațiile de transport public din Municipiu, echipamente aflate pe domeniul public încă din anul 2006, a început miercuri, 24 iunie 2026. Decizia vine la doar două săptămâni după ce administrația locală a notificat operatorul de transport public, Societatea de Transport Public […]

Citește articolul complet pe Alba Iulia Info →