Președintele României, Nicușor Dan, va participa la cea de a doua reuniune a Summitului Flancului Estic (Formatul Helsinki), care va avea loc la Gdansk, Republica Polonă, joi, 25 iunie 2026.
The post Președintele Nicușor Dan participă joi la Summitul Flancului Estic din Polonia, găzduit de premierul Donald Tusk appeared first on tvrinfo.ro.

