O femeie de 72 de ani a fost înșelată de trei bărbați să dea peste 550.000 de lei pentru a-i ”securiza” banii. Victima a fost determinată de cei trei să retragă mai multe sume de bani din conturile sale bancare şi să le înmâneze unei persoane, transmite Biroul de presă al Direcţiei Generale de Poliţie a Municipiului Bucureşti (DGPMB), citat de Agerpres.

Citește articolul complet pe Observator News →