Marius Niculae, 45 de ani, unul dintre cei mai importanți atacanți din istoria recentă a lui Dinamo, privește cu optimism spre noul sezon al „câinilor”, în ciuda schimbărilor importante produse în această vară. Fostul internațional consideră că plecarea lui Zeljko Kopic reprezintă cea mai mare provocare pentru club, fiind de părere că despărțirea de tehnicianul croat a fost pregătită cu mult înainte de anunțul oficial. …
Vin, în sfârșit, transferurile la Dinamo?! „Cred că sunt negocieri cu mulți jucători”
Notele editorului
Marius Niculae, 45 de ani, unul dintre cei mai importanți atacanți din istoria recentă a lui Dinamo, privește cu optimism spre noul sezon al „câinilor”, în ciuda schimbărilor importante produse în această vară. Fostul internațional consideră că plecarea lui Zeljko Kopic reprezintă cea mai mare provocare pentru club, fiind de părere că despărțirea de tehnicianul croat a fost pregătită cu mult înainte de anunțul oficial. …
Citește și aceste articole
Gazeta Sporturilor
Reacție dură, după plecarea lui Zeljko Kopic: „E ceva putred la Dinamo”
5 iunie 2026
Gazeta Sporturilor
Răsturnare de situație?! „Se pare că oferta lui Kopic nu ar fi reală”
7 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

