Marius Niculae, 45 de ani, unul dintre cei mai importanți atacanți din istoria recentă a lui Dinamo, privește cu optimism spre noul sezon al „câinilor”, în ciuda schimbărilor importante produse în această vară. Fostul internațional consideră că plecarea lui Zeljko Kopic reprezintă cea mai mare provocare pentru club, fiind de părere că despărțirea de tehnicianul croat a fost pregătită cu mult înainte de anunțul oficial. …

Citește articolul complet pe Gazeta Sporturilor →