Victor Ponta i-a ironizat pe rețelele sociale pe oamenii care au ieșit să protesteze în Piața Victoriei împotriva lui Nicușor Dan. Fostul premier a postat fotografii de la protestul „E nevoie să apărăm democrația!”, unde sute de persoane au scandat mesaje împotriva președintelui, deși în trecut îl susțineau. Ponta a postat imaginile pe pagina sa […]

Citește articolul complet pe Gândul →