Primăria Municipiului Focșani, prin Direcția de Dezvoltare Servicii Publice (DDSP) Focșani, anunţă cetățenii că, din seara de 24 iunie 2026, va fi demarată o acţiune de DEZINSECȚIE, pentru combaterea insectelor, în parcurile și cimitirele din oraș. Venim astfel în continuarea activităților de dezinsecție derulate în cursul săptămânii trecute pe domeniul public al municipiului. DEZINSECȚIA va […]

Citește articolul complet pe Informatia Vranceana →