Patru polițiști de la Poliția Rutieră București au fost arestați la domiciliu într-un dosar de corupție, după ce unul dintre agenți ar fi uitat șpaga în autospeciala de serviciu. Ancheta a fost declanșată în urma unui incident neașteptat: unul dintre polițiști ar fi uitat în mașina de serviciu o sumă de bani primită drept mită,… View Article

Citește articolul complet pe Virginradio →