Alba Iulia Info
Primăria Alba Iulia a început ridicarea automatelor de bilete din stațiile de autobuz. STP le-ar fi amplasat fără a avea autorizațiile necesare

Primăria Alba Iulia a început astăzi, 24 iunie 2026, operațiunea de ridicare a automatelor de bilete amplasate în stațiile de transport public din municipiu, echipamente aflate pe domeniul public încă din anul 2006. Decizia vine la doar două săptămâni după ce administrația locală a notificat operatorul de transport public, Societatea de Transport Public (STP), să […]

Citește articolul complet pe Alba Iulia Info →