”A fost greu, dar ne-am descurcat!” Este replica pe care au rostit-o cei mai mulți dintre elevii de clasa a VIII-a care au susținut astăzi cea de-a doua probă din cadrul Evaluării Naționale, proba la matematică. La Liceul Teoretic Ovidius din Constanța, zeci de părinți au așteptat cu multe emoții ca adolescenții lor să iasă […]
Articolul Impresiile elevilor constănțeni care au susținut proba la matematică din cadrul Evaluării Naționale apare prima dată în Radio România Constanța.

