Greva de la Fabrica de Arme Cugir a luat sfârșit: Angajații și-au primit salariile restante pe card
Greva de la Fabrica de Arme din Cugir a luat sfârșit, a declarat pentru alba24.ro, liderul de sindicat Ioan Neagu, miercuri, 24 iunie 2026. Dacă de dimineață angajații erau tot în grevă- de mai bine de o săptămână, în jurul prânzului cardurile banc


