Preşedintelele Israelului, Izhak Herzog, va vorbi în faţa plenului reunit al Parlamentului României. Luni, pe 29 iunie, va avea loc şi ultima şedinţă de lucru din prima parte a anului. Şedinţa de lucru va avea loc la ora 15.00, iar la ora 17.00, preşdintele Israelului va ţine un discurs în faţa parlamentarilor români, reuniţi în […]

Citește articolul complet pe Gândul →