Primăria Municipiului Timișoara, în colaborare cu Direcția de Sănătate Publică Timiș, Crucea Roșie și Școala Postliceală „Henri Coandă”, deschide și în acest an puncte de prim ajutor unde cetățenii pot primi apă și asistență medicală de bază în perioadele cu temperaturi ridicate. Aceste puncte vor funcționa în zilele în care temperaturile depășesc 35°C, în intervalul […]
The post 5 puncte de prim ajutor, disponibile în Timișoara în zilele caniculare appeared first on Ziua de Vest.

