Primarul General al Capitalei, Ciprian Ciucu, a ajuns miercuri dimineață la Tribunalul București, unde judecătorii urmează să decidă dacă mențin sau ridică măsura controlului judiciar dispusă în dosarul în care este cercetat pentru presupuse fapte de corupție din perioada cand era primar al Sectorului 6. „Mă simt puțin agresat”, a spus edilul la ieșirea de […]

Citește articolul complet pe Gândul →