Astăzi, 23 iunie,  Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București, în urma cercetărilor efectuate de D.G.P.M.B. – Brigada de Poliție Rutieră București, a dispus trimiterea în judecată a lui Kader Keita. Fotbalistul de la Rapid este cercetat sub măsura controlului judiciar pentru comiterea infracțiunilor de părăsirea locului accidentului ori modificarea sau ștergerea urmelor acestuia, după cum au transmis oamenii legii.

Citește articolul complet pe Spynews →