Polițiștii argeșeni au desfășurat în ultimele 24 de ore noi acțiuni pentru menținerea ordinii publice și creșterea gradului de siguranță al cetățenilor, intervenind atât în mediul urban, cât și în localitățile din județ unde au fost identificate situații cu potențial de risc. Activitățile au fost desfășurate în sistem integrat, alături de jandarmi și reprezentanți ai […]

Citește articolul complet pe Curierulul Zilei →