Administraţia Naţională de Meteorologie (ANM) a prelungit informarea meteorologică de vreme călduroasă, caniculă şi disconfort termic, … Bihorul, sub asaltul caniculei! A fost emis un nou Cod galbenCitește mai mult

Articolul Bihorul, sub asaltul caniculei! A fost emis un nou Cod galben apare prima dată în Oradea in direct.

Citește articolul complet pe Oradea in Direct →