Joi, 25 iunie, Bucureștiul va fi sub avertizarea primului cod galben de căldură din această vară. Azi, însă, vom avea parte de disconfort termic ridicat și, după-amiaza, vor fi perioade cu înnorări accentuate, averse torențiale […]

Articolul Normal că avem vară bipolară după o iarnă tot așa! Vremea de azi din București e cu ploi torențiale în prognoză, mâine avem primul cod galben de caniculă din sezon apare prima dată în B365.

Citește articolul complet pe B365 →