Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Bihoreanul →Femeie rănită într-un accident pe DN 1, la ieșirea din Oșorhei. A ajuns la UPU
Notele editorului
O femeie în vârstă de 52 de ani a ajuns, miercuri, la Unitatea de Primire a Urgențelor a Spitalului Județean din Oradea, după un accident rutier produs pe DN 1, la ieșirea din Oșorhei spre Aleșd.
Citește și aceste articole
Botosaneanul
ULTIMA ORĂ: O șoferiță s-a răsturnat cu mașina la Copălău, au intervenit pompierii
13 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

