Naţionala Angliei a remizat, scor 0-0, cu Ghana, la Boston, în grupa L a Cupei Mondiale. O’Reilly şi Kane, în aceeaşi fază, au avut cele mai mari şanse de a debloca tabela, într-un meci în care “Stelele Negre” s-au apărat aprig şi s-au organizat neaşteptat de bine pentru o echipă africană, una condusă de un selecţioner […]

Citește articolul complet pe Cuvantul Libertatii →