Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Adevărul →Anchetă macabră în Ungaria. Un ambulanțier din Budapesta este suspectat că dezgropa cadavre pe care le gătea și le mânca
Notele editorului
Un lucrător al serviciului de ambulanță din Budapesta este acuzat că a dezgropat cadavre pentru a lua părți de corp pe care le gătea și le mânca.
Citește și aceste articole
Știri Pe Surse
Caz de canibalism extrem într-un spital. Aduna si consuma părți anatomice umane
24 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

