Metrorex anunță că a curățat patru trenuri de metrou de graffiti, apoi fiind reintroduse în circulație. Totodată, compania de transport public subteran face apel la călători să sesizeze personalul dacă observă acte de vandalism. 4 […]

Articolul FOTO | 4 trenuri de metrou au fost curățate de graffiti, apoi au fost reintroduse în circulație. Metrorex roagă bucureștenii să facă sesizări când văd acte de vandalism apare prima dată în B365.

Citește articolul complet pe B365 →