Metrorex anunță că a curățat patru trenuri de metrou de graffiti, apoi fiind reintroduse în circulație. Totodată, compania de transport public subteran face apel la călători să sesizeze personalul dacă observă acte de vandalism. 4 […]
Articolul FOTO | 4 trenuri de metrou au fost curățate de graffiti, apoi au fost reintroduse în circulație. Metrorex roagă bucureștenii să facă sesizări când văd acte de vandalism apare prima dată în B365.

