În ultimele două zile, mai mulți șoferi au fost scoși din trafic, pe drumurile din Dolj, după ce au fost prinși încălcând grav regulile de circulație. Printre cei depistați s-au numărat și doi conducători auto aflați sub influența alcoolului. Unul dintre ei avea o alcoolemie de 1,52 mg/l alcool pur în aerul expirat. În ultimele … » pe larg

Citește articolul complet pe Craiova Forum →