Două persoane au fost amendate cu suma totală de 10.000 de lei, după un conflict izbucnit miercuri seară, 23 iunie, în zona Gării de Vest din Ploiești. Incidentul a mobilizat echipaje de poliție și jandarmi, care au intervenit pentru restabilirea ordinii publice. Potrivit informațiilor transmise de Inspectoratul de Poliție Județean Prahova, polițiștii Secției nr. 3 […]

Articolul Amendă 10.000 de lei pentru doi ploieșteni care au provocat un scandal la Gara de Vest apare prima dată în Observatorul Prahovean.

Citește articolul complet pe Observatorulph →