Un nou caz care arată haosul urbanistic și lipsa de reacție a autorităților a fost semnalat pe platforma My Cluj. Pe Calea Mănăștur nr. 93–95, un garaj care trebuia demolat de mult timp a devenit adăpost improvizat pentru oamenii străzii, spre nemulțumirea locatarilor din zonă. Potrivit sesizării, garajul  (singurul rămas în picioare dintre cele care […]

Articolul Oamenii străzii și-au făcut cuib într-un garaj abandonat din Mănăștur apare prima dată în Ziar Gazeta de Cluj.

Citește articolul complet pe Gazeta de Cluj →