O pană a sistemelor de radiocomunicații a paralizat traficul feroviar aseară în Germania. Abia în această dimineață trenurile au început să circule iar. Anunțul a fost făcut de operatorul național de căi ferate Deutsche Bahn. Toate trenurile din țară au fost oprite în gări aseară din cauza acestei probleme tehnice care a paralizat toată rețeaua […]

Citește articolul complet pe Europafm →