Primăria Municipiului Timișoara avansează cu una dintre investițiile strategice de mobilitate – Radiala de Vest – un nou drum, cu două benzi pe sens, piste de biciclete și trotuare largi. Proiectul intră într-o nouă etapă, odată cu semnarea contractului pentru serviciile necesare procedurii de expropriere conform Legii 255/2010. „Pasajul Solventul, podul Solventul, drumul peste platforma […]
The post Radiala de Vest intră într-o nouă etapă: a fost semnat contractul pentru exproprieri appeared first on Ziua de Vest.

