Poliţiştii l-au depistat, în ziua de 22 iunie, în oraşul Bicaz, pe localnicul Andrei Tincă (în vârstă de 32 de ani), condamnat la doi ani şi trei luni de închisoare, pentru că a şofat beat. El a fost depus în Penitenciarul Bacău. Conform sentinţei, pe 28 septembrie 2023, bărbatul a condus un Volkswagen prin satul […]
Post-ul Şofer beat dus la puşcărie apare prima dată în Realitatea Media.

