Autoritățile din Ungaria au transmis un comunicat oficial prin care detaliază un caz șocant investigat de Direcția Națională de Investigații a Poliției de Intervenție. Este vorba despre un dosar penal complex, aflat în lucru, în care un angajat al unui spital din Budapesta este suspectat de fapte extrem de grave legate de manipularea ilegală a […]

Articolul Canibalism în Ungaria: brancardierul a recunoscut că a colectat și consumat rămășițe umane apare prima dată în DirectMM.

Citește articolul complet pe DirectMM →