Luni seara, după ce s-au rupt baierele cerului și Sibiul a ajuns, la propriu, sub ape, am trimis două întrebări Primăriei Sibiu. Nici prea-prea, nici foarte-foarte. De bun-simț, zic eu, și destul de relevante pentru cetățeni. Reacția purtătorului de cuvânt a fost rapidă: Mâine veți primi răspuns. Azi e…poimâine, adică miercuri, 24 iunie. Marți, pe […]
Articolul Primăria Sibiu plutește în derivă, la propriu și la figurat, din punct de vedere al

