Primăria Oradea pare că va face rost de noi locuri libere de parcare de domiciliu în cartierele aglomerate. În mod surprinzător, până la termenul-limită din 10 iunie prevăzut de Regulamentul privind parcările de domiciliu, 1.010 orădeni care dețineau locuri pentru care au și plătit taxa aferentă acestui an nu s-au înscris pe platforma online, așa că nu și le vor putea păstra…

Citește articolul complet pe Bihoreanul →