Articolul care spune lucrurilor pe nume!

Pompierii au intervenit, marți, în 16 localități din județele Argeș, Caraș Severin, Dolj, Hunedoara, Olt, Sibiu și Timiș pentru înlăturarea efectelor produse de furtuni, informează Departamentul pentru Situații de Urgență (DSU). La nivelul a două localități din județul Dolj au fost evacuate preventiv 22 persoane din zonele afectate de manifestarea fenomenelor meteorologice. Inspectoratul General pentru […]

Articolul DSU: Intervenții ale pompierilor în 16 localități din 7 județe în urma furtunilor. 22 persoane evacuate în județul Dolj (GALERIE FOTO) apare prima dată în Evenimentdeolt.ro.

Citește articolul complet pe Eveniment de Olt →