Ionuț Gheorghe își păstrează funcția de director al CAS Argeș. A câștigat concursul pentru un nou mandat! Directorul Casei de Asigurări de Sănătate Argeș, Ionuț Gheorghe, a obținut un nou mandat la conducerea instituției, după ce a trecut cu succes concursul național organizat de Casa Națională de Asigurări de Sănătate. Începând cu 1 iulie 2026, […]

Citește articolul complet pe Obiectiv Argesean →