Podul de la Bucu va rămâne deschis circulației rutiere, traficul urmând să se desfășoare alternativ, pe o singură bandă.Decizia a fost adoptată de Consiliul Județean Ialomița, de comun acord cu firma constructoare, ca urmare a întârzierilor înregistrate în amenajarea trecerii provizorii de la Țăndărei.Întreruperea calendarului inițial al lucrărilor a fost cauzată de debitul ridicat al […]
The post Podul de la Bucu rămâne deschis circulației rutiere, traficul urmând să se desfășoare alternativ, pe o singură bandă first appeared on Gura Ialomitei . com.

