Elena Lasconi, prezentă în emisiunea Ai Aflat! Cu Ionuț Cristache, a făcut noi dezvăluiri despre ancheta de la DIICOT privind pozele din campania prezidențială. Ea a povestit că s-a dus de bunăvoie să mai predea probe procurorului. „Am fost de două ori la DIICOT, m-am dus eu din proprie inițiativă să le pun telefonul la […]

Citește articolul complet pe Gândul →