De mâine-poimâine două luni de la ce mai teribilă criză politică din România, într-o perioada când chiar nu ne trebuia criză politică – ne ajunge criza economică –  nu am văzut nici o federație, nici o asociație, nici un patronat și nici un consiliu al mediului de afaceri ieșind cu vreo reacție în spațiul public. […]

Articolul Unde-s federațiile? Unde-s asociațiile? Unde-s patronatele? Unde-s consiliile? Unde-i mediul de afaceri? Unde s-au dus, când au apus, anii de sus ai gloriei mediului de afaceri? apare prima dată în Contributors.

Citește articolul complet pe Contributors.ro →