Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Spynews →Fulgy, primele declarații după ce a ieșit din spital. Cum se simte după ce a fost internat săptămâni bune la Obregia
Notele editorului
Fulgy a făcut primele declarații după perioada bună de timp petrecută în spital. După săptămâni bune în care a fost internat la Obregia și a lipsit din spațiul public, fiul Clejanilor a spus cum se simte.
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

