„Am ajuns din nou în punctul în care, dacă eu n-aș exista, o parte dintre voi n-ar avea pe cine să înjure. Pac! Au trecut șase luni și iarăși sunt „trădătoarea de serviciu”. De ce? Pentru că am îndrăznit să nu joc după partitura voastră de pe Facebook și TikTok și să vă spun un […]

Citește articolul complet pe Ecopolitic →