Procedurile de excludere din Partidul Național Liberal a membrilor care au participat la negocierile și demersurile pentru formarea și învestirea Guvernului Veștea sunt în curs de desfășurare, a anunțat marți deputatul PNL Ionel Bogdan. Potrivit parlamentarului liberal, procesul va putea fi finalizat după înregistrarea noului statut al partidului la Tribunalul București, în conformitate cu prevederile […]

Citește articolul complet pe Observator de Constanta →