După aproximativ trei luni petrecute în arest, primarul orașului Căușeni, Alexandru Donțu, și-a făcut apariția la Primăria Căușeni în data de 23 iunie 2026, scrie Studio-L. Potrivit unor angajați ai instituției, edilul a participat la o întâlnire cu funcționarii primăriei, pe care i-a felicitat cu ocazia Zilei Funcționarului Public. Se întâmplă la o zi după…
După trei luni de arest într-un dosar de abuz în serviciu și corupție, Alexandru Donțu a revenit la Primăria Căușeni
Notele editorului
După aproximativ trei luni petrecute în arest, primarul orașului Căușeni, Alexandru Donțu, și-a făcut apariția la Primăria Căușeni în data de 23 iunie 2026, scrie Studio-L. Potrivit unor angajați ai instituției, edilul a participat la o întâlnire cu funcționarii primăriei, pe care i-a felicitat cu ocazia Zilei Funcționarului Public. Se întâmplă la o zi după…
Citește și aceste articole
Mesagerul de Neamt
Mătasă ia locul lui Mătasă- Rocadă în familie la șefia organizației PSD Grumăzești
18 mai 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

