Incertitudinea a luat sfârşit. SC Oţelul Galaţi a anunţat că fundaşul central Paul Iacob (30 ani) şi-a prelungit contractul cu clubul nostru pentru încă un sezon. Iacob este un jucător emblematic pentru gruparea oţelară, care, prin atitudine şi spirit de luptă la fiecare meci, şi-a câştigat simpatia şi respectul staff-ului, coechipierilor şi suporterilor roş-alb-albaştri. „Sunt […]

Articolul Fotbal: Paul Iacob: „Sunt fericit că voi continua la Oţelul. Mă simt apreciat la Galaţi şi simt că mai avem obiective de îndeplinit împreună” apare prima dată în Monitorul de Galati.

Citește articolul complet pe Monitorul de Galati →