Dan Alexa a luat o pauză de la Campionatul Mondial și de la emisiunile dedicate turneului final și s-a întors la Timișoara, unde a început antrenamentele cu Poli. Astăzi, el a participat la prezentarea transferurilor realizate în această vară. Planul echipei, susținută puternic de președintele Consiliului Județean Timiș, are un obiectiv clar: promovarea în Superligă.
Poli Timișoara a ajuns în Liga 2, iar bănățenii au planuri mari pentru noul sezon competițional. …

Citește articolul complet pe Gazeta Sporturilor →