Mihai Weber, liderul PSD Gorj, anunță că ENERGIA ROMÂNIEI trebuie construită, nu desființată! El anunță că a depus un amendament la Legea Decarbonizării, care prevede foarte clar faptul că NU vor fi scoase din funcțiune capacitățile de producere a energiei electrice până la finalizarea celor care le vor înlocui! România nu își poate permite să […]
Mihai Weber: ENERGIA ROMÂNIEI trebuie construită, nu desființată!
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Mihai Weber, liderul PSD Gorj, anunță că ENERGIA ROMÂNIEI trebuie construită, nu desființată! El anunță că a depus un amendament la Legea Decarbonizării, care prevede foarte clar faptul că NU vor fi scoase din funcțiune capacitățile de producere a energiei electrice până la finalizarea celor care le vor înlocui! România nu își poate permite să […]
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

