Invitat recent la talk-show-ul „Un Podcast”, directorul Gazetei Sporturilor, Ovidiu Ioanițoaia, a fost chestionat pe marginea unei dezbateri mereu în vogă în fotbalul românesc. Întrebat de moderatoarea Ioana Cosma despre modul în care s-a raportat la coloșii Gică Hagi și Nicolae Dobrin, experimentatul gazetar a vorbit despre „moștenirea” celor doi fotbaliști legendari. …

Citește articolul complet pe Gazeta Sporturilor →